PRONETSİS İletişim ana faaliyet alanları firma ve kurumların haberleşme sistemleri, kampüs ve çok noktalı kurumlarda telefon şebekesi yapısal kablolama ve çağrı merkezi sistemlerinin projelendirmesi, kurulum satış ve satış sonrası destek hizmetleridir.
 
Pronetsis İletişim,geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile orta ve büyük ölçekli işletmelere, verimliliği ve kontrolü arttırmaya, maliyetleri düşürmeye yönelik iletişim çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir.
 
İşletmelere bir yandan haberleşme ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır.
 
Çözümlerimizin ortak noktası yüksek teknolojiye dayalı olmasıdır. Yeni nesil iletişim bileşenlerini oluşturan yerel ve geniş alan ağları, bilgi güvenliği çözümleri, IP Telephony, video konferans, ses-veri ve görüntü entegrasyonu ve sayısal telefon sistemleri konularında, katma değeri yüksek, bütünleşik hizmetler çözümlerimizden bazılarıdır.
 
Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen PRONETSİS İletişim, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. PRONETSİS İletişim’in hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

 

PRONETSİS İLETİŞİM'in başlıca faaliyet alanları;

IP Tabanlı Haberleşme Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri,
Sesli Karşılama ve Sesli Mesaj Çözümleri,
IVR (Database Etkileşimli Sesli Karşılama) Çözümleri,
Ses Kayıt Çözümleri,
Videokonferans  ve Telekonferans Çözümleri,
FCT (Sabit GSM Terminali) Çözümleri,
SIP Tabanlı Uygulama Çözümleri,
SIP&IP Telefon Çözümleri,
Analog ve Dijital Telefon Çözümleri
WLAN Altyapı Çözümleri,
DECT Sistem Çözümleri,
Modem Çözümleri,
Anahtar Teslim Yapısal Kablolama, Datacenter ve Elektrik Altyapı Çözümleri,
Alternatif Telekom Operatör Hizmet ve Çözümler